Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Amanda Quick: Nikomu nevěř

Amanda Quick: Nikomu nevěř

Cena produktu Amanda Quick: Nikomu nevěř není známa.

 

Popis produktu Amanda Quick: Nikomu nevěř: Není žádná náhoda, když Grace Ellandová najde vedle těla svého mrtvého šéfa Spraguea Witherspoona, motivačního řečníka, lahev vodky. Ta lahev je děsivá – a záměrná – připomínka hrůz její minulosti...  Více informací


Amanda Quick: Nikomu nevěř - popis

Není žádná náhoda, když Grace Ellandová najde vedle těla svého mrtvého šéfa Spraguea Witherspoona, motivačního řečníka, lahev vodky. Ta lahev je děsivá – a záměrná – připomínka hrůz její minulosti. Grace se vrátí do rodného města a snaží se uvést do praxe všechno, co se naučila o síle pozitivního myšlení – což jí značně naruší to nejhorší rande naslepo v jejím životě.
Slovo „trapas” ani zdaleka nevystihuje večer strávený s dobrodruhem Juliem Arkwrightem. Nemá s mužem, který žije jen pro vydělávání peněz, vůbec nic společného, ale bývalý mariňák má jisté dovednosti, které by se Grace mohly hodit – a může jí hodně pomoci, když se ukáže, že ji někdo pronásleduje.
Zatímco se kolem nich rozpadá Witherspoonovo finanční impérium, Grace se musí s Juliovou pomocí vrátit do své minulosti, aby odhalila ďábelský plán, který má zničit nejen ji, ale všechny její blízké...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amanda Quick: Nikomu nevěř užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.