Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje

Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje

Cena produktu Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje není známa.

 

Popis produktu Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje: Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje Druhý díl ságy Temné vášně Druhý díl romantické ságy o krásné Jane sleduje její osudy krátce po manželově smrti. Panství Dumfort ji uchránilo před hrozb...  Více informací


Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje - popis

Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje Druhý díl ságy Temné vášně Druhý díl romantické ságy o krásné Jane sleduje její osudy krátce po manželově smrti. Panství Dumfort ji uchránilo před hrozbou krále a do budoucna jí dává naději v podobě lásky a nového mateřství. Prokletí z minulosti však nelze uniknout. Jane má za štěstí zaplatit krutou daň a je jen na ní, zda se postaví svým nepřátelům čelem, nebo začne znovu utíkat. A zrádce je tentokrát blíž, než by Jane očekávala… Zvítězí konečně Jane nad nástrahami osudu, nebo se nechá strhnout jeho proudem a zmizí navždy v jeho temnotách?

Výrobce Daranus
Druh Rodinné ságy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alexander Stainforth: Lady Jane dítě naděje užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.