Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Alchymista: Coelho, Paulo /Argo/

Alchymista: Coelho, Paulo /Argo/

Cena:

od 178 Kč do 188 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Alchymista: Coelho, Paulo /Argo/: Alchymista: Coelho, Paulo Alchymista - Paulo Coelho Pohádkový příběh o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, na níž potká tajemného alchymistu, je zároveň výzvou k naplnění vlastního os...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
25. 12. 2020
Do obchodu

Alchymista: Coelho, Paulo /Argo/ - popis

Alchymista: Coelho, Paulo Alchymista - Paulo Coelho Pohádkový příběh o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, na níž potká tajemného alchymistu, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznání posvátnosti našeho světa. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou (jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost. Alchymista je nejslavnější bestseller brazilce Coelha i brazilské literatury obecně - byl přeložen do 34 jazyků. Speciální ilustrované vydání románu Alchymista vychází při příležitosti dvacátého výročí prvního vydání.

Výrobce Argo
Druh Ze současnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alchymista: Coelho, Paulo /Argo/ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.