Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Agatha Christie: Mrtvá v knihovně

Agatha Christie: Mrtvá v knihovně

Cena produktu Agatha Christie: Mrtvá v knihovně není známa.

 

Popis produktu Agatha Christie: Mrtvá v knihovně: Agatha Christie: Mrtvá v knihovně V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných a bezúhonných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní B...  Více informací


Agatha Christie: Mrtvá v knihovně - popis

Agatha Christie: Mrtvá v knihovně V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných a bezúhonných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní Bantryová přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech - ale kdo ví, šeptají si lidé v okolí, krásné blondýnky často zmámí stárnoucí plukovníky, a když dojde k prozrazení... Paní Bantryová požádá o pomoc svou přítelkyni Jane Marplovou. Současně s ní rozvíjí pátrání i policie. Motivů pro vraždu i možných podezřelých je víc - a nakonec nezůstane u jedné oběti. Nebýt bystrých očí, zvídavosti a důvtipu slečny Marplové, dokonale promyšlený zločin by zůstal neodhalen - a nepotrestán.

Výrobce Knižní Klub
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Agatha Christie: Mrtvá v knihovně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.