Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Abby Clementsová: Setkání o Vánocích

Abby Clementsová: Setkání o Vánocích

Cena produktu Abby Clementsová: Setkání o Vánocích není známa.

 

Popis produktu Abby Clementsová: Setkání o Vánocích: Laurie s Rachel jsou kamarádky už od dětství a tvořívaly nerozlučnou dvojku. Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje s...  Více informací


Abby Clementsová: Setkání o Vánocích - popis

Laurie s Rachel jsou kamarádky už od dětství a tvořívaly nerozlučnou dvojku. Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje své kariéře v módním průmyslu; Rachel žije na první pohled idylický rodinný život v Yorkshiru. Když však Rachelina tchýně potřebuje nečekaně podstoupit lékařské vyšetření v Londýně a Laurie po katastrofách v práci i v milostném životě touží po útěku, výměna adres vypadá jako to pravé ořechové. Křehká Rachel záhy čelí nástrahám velkoměsta a při tom se snaží udržet manželství a celou rodinu pohromadě; Laurie se zatím usilovně snaží spřátelit s nedůvěřivými venkovany – a zapomenout na muže, který se nejspíš rozhodl, že jí zlomí srdce.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Abby Clementsová: Setkání o Vánocích užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.