Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

55+ - Jiřina Tejkalová

55+ - Jiřina Tejkalová

Cena produktu 55+ - Jiřina Tejkalová není známa.

 

Popis produktu 55+ - Jiřina Tejkalová: Čtyři ženy se octnou na ostrově věčného jara, v podstatě proti své vůli a jen proto, aby splnily poslední přání někdejší kamarádky. Dokážou si při zájezdu 55+ odpustit staré křivdy? Zpočátku se zd...  Více informací


55+ - Jiřina Tejkalová - popis

Čtyři ženy se octnou na ostrově věčného jara, v podstatě proti své vůli a jen proto, aby splnily poslední přání někdejší kamarádky. Dokážou si při zájezdu 55+ odpustit staré křivdy? Zpočátku se zdá, že místo aby se usmířily, jejich cesty se rozejdou už definitivně - ale během deštivého týdne se něco přece jen změní. Autorka píše s krutou otevřeností i laskavým humorem o zklamáních, rezignaci a strachu ze stáří, ale i o chvílích naděje a lidské blízkosti. Čtivý příběh volně navazuje na úspěšný román Já a štrúdl, vydaný před několika lety, a je určen jak ženám ve věku 55+, tak jejich mužům, dcerám i vnučkám.

Výrobce Lika Klub

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 55+ - Jiřina Tejkalová užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.