Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Zajatá královna - Weirová Alison

Zajatá královna - Weirová Alison

Cena produktu Zajatá královna - Weirová Alison není známa.

 

Popis produktu Zajatá královna - Weirová Alison: Román o Eleonoře Akvitánské. Píše se rok 1152 a krásná třicetiletá žena s nepočetným ozbrojeným doprovodem ujíždí s větrem o závod po území dnešní Francie směrem na jih. Nechává za sebou korunu, d... > více informací


Zajatá královna - Weirová Alison - popis

nahoru

Román o Eleonoře Akvitánské. Píše se rok 1152 a krásná třicetiletá žena s nepočetným ozbrojeným doprovodem ujíždí s větrem o závod po území dnešní Francie směrem na jih. Nechává za sebou korunu, dvě malé dcerky a rozpadlé manželství s francouzským králem Ludvíkem VII., který připomínal spíš mnicha než světského panovníka a rozhodně nebyl příliš zdatným milencem. Tou ženou je akvitánská vévodkyně Eleonora a jde jí výhradně o návrat do vlastních rozsáhlých držav a o sňatek s mužem, jehož miluje s Jindřichem Plantagenetem, jemuž je osudem předurčeno, aby se proslavil coby anglický král Jindřich II. Jejich svazek se zakládá na tělesné přitažlivosti, ale umožní vytvoření skvělého impéria, rozkládajícího se od Skotska až k Pyrenejím. Z něho rovněž vzejde ďáblovo pokolení Plantagenetů včetně králů Richarda Lvího srdce a Jana Bezzemka a snad nejnechvalněji známé bouřlivé manželství v dějinách. (román o Eleonoře Akvitánské)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zajatá královna - Weirová Alison užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Zajatá královna - Weirová Alison akční ceny - Levné Zajatá královna - Weirová Alison

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zajatá královna - Weirová Alison stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zajatá královna - Weirová Alison najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.