Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vůně karamelek

Vůně karamelek

Cena produktu Vůně karamelek není známa.

 

Popis produktu Vůně karamelek: Vůně karamelek Mladá lékařka žije spokojeným rodinným a profesním životem, dokud náhodně nevyslechne rozhovor svého muže s kolegou lékařem. Od té chvíle se přes ni valí jedna pohroma za druhou. Má... > více informací


Vůně karamelek - popis

nahoru

Vůně karamelek Mladá lékařka žije spokojeným rodinným a profesním životem, dokud náhodně nevyslechne rozhovor svého muže s kolegou lékařem. Od té chvíle se přes ni valí jedna pohroma za druhou. Má pocit, že celý její život se ocitá v troskách a že dosud žila pouze ve vysněném světě, jenž vůbec neodpovídá kruté realitě. Milovaný muž, jehož láska jí byla oporou po celý život, se od ní vzdaluje a chová se jako cizinec. Pocit bezmoci se pokouší překonat novým vztahem… Nechce prožít jen avanturu, a na vážný vztah se ještě necítí. Příběh, který napsal sám život, se může přihodit kterékoliv z nás.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vůně karamelek užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Vůně karamelek akční ceny - Levné Vůně karamelek

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vůně karamelek stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vůně karamelek najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.