Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů

Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů: Jste milovníci vláčků a máte rádi dekorace, které si můžete upravit, aby utvořily ideální scénu? Pak je pro Vás dekorace vlakové stanice to pravé. Stanice budovy a svítilny jsou osvětleny, a tak vdechnou do dekorace tu pravou atmosféru. Vyrobeno z umělého kamene, sada obsahuje 10 kusů: stanice (19 x 9,5 x 15 cm) – provoz na baterie (2 x AA – není součástí balení), dvě lucerny (rozměr každé 1,5 x 1,5 x 8 cm) – s LED podsvícením (plochá baterie je součástí balení), vánoční stromeček (2,8 x 2,8 x 6 cm), semafor a dopravní značka (3 x 3 x 6 cm), výpravčí (5 x 3,5 x 8 cm), uvítací cedule (5 x 2 x 4 cm), pasažer na lavičce (7 x 4,5 x 5 cm), rodina (7 x 3,5 x 6 cm) > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů - popis

nahoru

Jste milovníci vláčků a máte rádi dekorace, které si můžete upravit, aby utvořily ideální scénu? Pak je pro Vás dekorace vlakové stanice to pravé. Stanice budovy a svítilny jsou osvětleny, a tak vdechnou do dekorace tu pravou atmosféru. Vyrobeno z umělého kamene, sada obsahuje 10 kusů: stanice (19 x 9,5 x 15 cm) – provoz na baterie (2 x AA – není součástí balení), dvě lucerny (rozměr každé 1,5 x 1,5 x 8 cm) – s LED podsvícením (plochá baterie je součástí balení), vánoční stromeček (2,8 x 2,8 x 6 cm), semafor a dopravní značka (3 x 3 x 6 cm), výpravčí (5 x 3,5 x 8 cm), uvítací cedule (5 x 2 x 4 cm), pasažer na lavičce (7 x 4,5 x 5 cm), rodina (7 x 3,5 x 6 cm)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Humor - beletrie nebo Detektivky, Scifi beletrie, Poezie.

Nejlevnější Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů akční ceny - Levné Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.

Vlaková stanice Nostalgie s příslušenstvím, 10 kusů najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz