Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Virginia Ironsideová: Zraju jako víno

Virginia Ironsideová: Zraju jako víno

Cena produktu Virginia Ironsideová: Zraju jako víno není známa.

 

Popis produktu Virginia Ironsideová: Zraju jako víno: Autorka ve svém vyprávění navazuje na fiktivní deník Marie Sharpové, známé z bestselleru Stárnu a užívám si to. Marie Sharpová možná dospěla do „pokročilého věku“, ovšem v jejím případě jde o „pok... > více informací


Virginia Ironsideová: Zraju jako víno - popis

nahoru

Autorka ve svém vyprávění navazuje na fiktivní deník Marie Sharpové, známé z bestselleru Stárnu a užívám si to. Marie Sharpová možná dospěla do „pokročilého věku“, ovšem v jejím případě jde o „pokrok“ v nejlepším slova smyslu. Po odchodu do penze se nikterak nenudí a užívá si života plnými doušky – až se diví, jak si ještě předtím dokázala najít čas na práci. Jako typická Angličanka a dítě šedesátých let pragmaticky prožívá radostné i smutné okamžiky ve společnosti přátel, miláčka Archieho, zbožňovaného vnuka i starého kocoura.
I když nic netrvá věčně...
Přichází nový rok a s ním i nová předsevzetí. Podaří se je Marii naplnit? Deníkových zápisků přibývá a Mariin život se podobá jízdě na horské dráze – čeká ji nová láska i smutný osud drahého přítele, rozloučení s milovanou rodinou odjíždějící do zámoří a odvážný boj za záchranu městského parčíku, který vrcholí pobytem na stromě.
Navzdory smutným tónům, které s sebou život v pokročilém věku nese, kniha Virginie Ironsideové vtipně glosuje slasti a strasti stáří a stává se tak nádhernou ukázkou životního elánu.

Výrobce Jota

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Virginia Ironsideová: Zraju jako víno užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Detektivky, Humor - beletrie.

Nejlevnější Virginia Ironsideová: Zraju jako víno akční ceny - Levné Virginia Ironsideová: Zraju jako víno

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Virginia Ironsideová: Zraju jako víno stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Virginia Ironsideová: Zraju jako víno najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.