Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Tess Stimsonová: Hra na lež

Tess Stimsonová: Hra na lež

Cena produktu Tess Stimsonová: Hra na lež není známa.

 

Popis produktu Tess Stimsonová: Hra na lež: Některé věci je lepší nevědět... Harriet Lockwoodová vždy věděla, že své dceři Florence nerozumí. Že si jedna k druhé neumí najít cestu a jejich pokusy o dialog jsou vlastně dvěma nesourodými mon... > více informací


Tess Stimsonová: Hra na lež - popis

nahoru

Některé věci je lepší nevědět...

Harriet Lockwoodová vždy věděla, že své dceři Florence nerozumí. Že si jedna k druhé neumí najít cestu a jejich pokusy o dialog jsou vlastně dvěma nesourodými monology. Nekonečný sled nedorozumění, trvalá rozladěnost. A pak jednoho dne Harriet zjistí, proč to tak je: dívka, kterou patnáct let vychovávala, není její biologická dcera.
Zoey Sandsová je pravým opakem energické Harriet. Ve svém chaotickém životě plném nejistot má jediný pevný bod: dceru Nell. A teď na jejím prahu stojí nějaká cizí ženská a tvrdí, že Nell není její? To přece nemůže být pravda!

Ukáže se, že je to pravda. Ale co teď s ní? Nešťastná shoda okolností, která se odehrála před patnácti lety, teď zásadním způsobem ovlivní životy dvou rodin. Nic už nebude jako dřív. A nikdo vlastně nebude vědět, jestli se on sám zachoval správně...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tess Stimsonová: Hra na lež užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Tess Stimsonová: Hra na lež akční ceny - Levné Tess Stimsonová: Hra na lež

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tess Stimsonová: Hra na lež stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tess Stimsonová: Hra na lež najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.