Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali

Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali

Cena produktu Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali není známa.

 

Popis produktu Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali: Příběh na motivy skutečných událostí. Svobodný fešák, bezdětný, bohatý a úspěšný gentleman - jako ten pověstný pan Božský... Idylický vztah s osudovým mužem se pro dívku z maloměsta postupně mění ... > více informací


Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali - popis

nahoru

Příběh na motivy skutečných událostí. Svobodný fešák, bezdětný, bohatý a úspěšný gentleman - jako ten pověstný pan Božský... Idylický vztah s osudovým mužem se pro dívku z maloměsta postupně mění v boj o přežití vlastní i právě narozeného dítěte. Novela ze současnosti je strhujícím čtením o narušeném dospívání, o podvodech, násilí a kriminální činnosti jako nejčastějším způsobu zbohatnutí v Čechách, o peripetiích, radostech i strastech mladé ženy na trnité cestě k sebevědomí, o složitém hledání opravdových hodnot a cestě k poznání vyjádřeném v krédu:
Mohou nám vzít ideály, naše sny i naději. Mohou nám vzít i kus života a radost z něj. Nikdy nám ale nemohou vzít, co jim nedovolíme, aby nám vzali...
Novela se rozhodně nepřiřadí k feministickým agitkám. Naopak, hlavní hrdinka ctí tradiční roli ženy, manželky a matky i v dnešní společnosti, v rodině, ve vztazích, a je odhodlána pro ni také nemálo obětovat. Často ale není připravena na poznání, že její oběť nemusí stačit.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Scifi beletrie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali akční ceny - Levné Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tereza Čiháková: Co muži dali a vzali najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.