Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela

Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela

Cena produktu Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela není známa.

 

Popis produktu Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela: Jak přimět obletovaného lva salónů, aby se vzdal povrchních radovánek? K nezměrnému údivu vznešené společnosti se po deseti letech vrátil proslulý rebel a dobrodruh Bennett Wolfe. Londýnská smetá... > více informací


Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela - popis

nahoru

Jak přimět obletovaného lva salónů, aby se vzdal povrchních radovánek?
K nezměrnému údivu vznešené společnosti se po deseti letech vrátil proslulý rebel a dobrodruh Bennett Wolfe. Londýnská smetánka ho považovala za mrtvého, takže jeho příjezd způsobil opravdovou senzaci. Všichni o něj projevují obrovský zájem – zejména pak mladé nezadané dámy. On však má oči pouze pro záhadnou Phillipu Eddisonovou.
Phillippa si raději čte než flirtuje, ale o společenských pravidlech a dvoření přece jen něco ví. Kupříkladu si je naprosto jistá, že skutečný gentleman nelíbá dámy na počkání…
Rozvážná a tichá lady Philippa se najednou ocitá na pokraji skandálu, což je pro ni něco zcela nového. Více už ji znepokojuje jen skutečnost, že v Bennettově přítomnosti zapomíná na veškerá pravidla a pozvolna podléhá pokušení. Tomu je ale třeba učinit přítrž! Phillipa prostě musí naučit Bennetta slušnému chování, protože jinak jí hrozí, že podlehne vášním stejně nespoutaným jako je muž, který jí je nabízí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela akční ceny - Levné Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Suzanne Enoch: Zkrocení šarmantního rebela najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.