Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala

Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala

Cena produktu Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a ... není známa.

 

Popis produktu Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala: Román, který uvítají všechny manželky a matky Co je příčinou Eviny krize, která ji přiměla schovávat se pod peřinou? Možná pověstných stokrát nic… Počínaje matčinými a učitelčinými drobnými, „dob... > více informací


Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala - popis

nahoru

Román, který uvítají všechny manželky a matky
Co je příčinou Eviny krize, která ji přiměla schovávat se pod peřinou? Možná pověstných stokrát nic… Počínaje matčinými a učitelčinými drobnými, „dobře míněnými“ radami a poznámkami v době dospívání, schopnými navždy podkopat tolik potřebné sebevědomí. Přes manželovo samozřejmé přijímání vzorné péče o chod domu a domácnosti. Konče čím? Nevděkem vlastních dětí? Nedostatkem „času na sebe“?
Nedostatkem lásky? Nedostatkem obyčejné lidskosti?
Román britské autorky, proslavené především humornou ságou o nesnadném dospívání Adriana Molea, není vůbec lacině feministický. Ani v příběhu ženy, která odmítala vstát z postele, nechybí břitká ironie, tentokrát je ovšem zaměřena méně politicky. O to více se týká „obyčejných“ lidských vztahů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala akční ceny - Levné Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sue Townsendová: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.