Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Stephen King: Svědectví

Stephen King: Svědectví

Cena produktu Stephen King: Svědectví není známa.

 

Popis produktu Stephen King: Svědectví: Stephen King: Svědectví Syrový postapokalyptický román Svědectví Stephena Kinga je řazený k autorovým nejlepším dílům. Rozehrává v něm již mnohokrát zpracované téma boje s katastrofální epidemií n... > více informací


Stephen King: Svědectví - popis

nahoru

Stephen King: Svědectví Syrový postapokalyptický román Svědectví Stephena Kinga je řazený k autorovým nejlepším dílům. Rozehrává v něm již mnohokrát zpracované téma boje s katastrofální epidemií nevyléčitelné nakažlivé choroby, která má zde podobu „superchřipky,“ vyvinuté ve vojenských laboratořích. Experiment se však vymkne kontrole a nákaza vyhubí takřka celé lidstvo. Hrstka těch, kdo přežili, se dělí na dvě skupiny, jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, která je oslovila ve snech, druzí směřují do náručí Temného muže. Kingův román vrcholí jako klasický souboj mezi Dobrem a Zlem, v němž lidem zůstává role figurek na šachovnici hry o svět. King si v knize pohrává se svým oblíbeným tématem předurčenosti, kterému se věnoval i v dalších románech jako Mrtvá zóna, To nebo Temná věž. Román poprvé vyšel v roce 1978, byl však autorem na popud vydavatelství radikálně zkrácen, protože šlo o autorův teprve čtvrtý román, a panovaly obavy, že jeho původní rozsah (přibližně 1100 stran) by mohl čtenáře odradit. Časem se však ukázalo, že jméno Stephen King dokáže úspěšně prodat téměř cokoli, proto bylo v roce 1990 publikováno mírně poupravené a doplněné Svědectví v původní délce. King se představuje ve vrcholné formě a strhující vyprávění nenechá čtenáře ani na okamžik vydechnout.

Výrobce Beta
Druh Lékařské

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Stephen King: Svědectví užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Stephen King: Svědectví akční ceny - Levné Stephen King: Svědectví

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Stephen King: Svědectví stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Stephen King: Svědectví najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.