Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském

Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském

Cena:

232

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském: Pozoruhodný příběh Markéty Přemyslovny začíná krátce před svatbou s dánským králem Waldemarem II. a vypráví jej mladá šlechtična Anna, která odchází do Dánska v královnině doprovodu. První část kn... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem bux.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem bux.cz popsal.
Skladem

Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském - popis

nahoru

Pozoruhodný příběh Markéty Přemyslovny začíná krátce před svatbou s dánským králem Waldemarem II. a vypráví jej mladá šlechtična Anna, která odchází do Dánska v královnině doprovodu. První část knihy se odehrává v prostředí magického pražského hradu a na dalších středověkých sídlech ukrytých v překrásné české krajině. Kniha je především příběhem dívky, jejího problematického vztahu k otci, jehož má ctít jako krále ale kterému nemůže prominout potupení milované matky Adléty. Kněz, otec Jáchym a mladý trubadůr z Francie, který vnáší do ponurého prostředí středověkého dvora lehkovážné tóny milostných legend i to jsou rozpory, které utvářejí významnou osobnost legendární dánské královny.
V díle druhém již připlouvá do dánského království. Oslnivou krásou a soucitem si velmi brzy získá srdce lidu a přijímá nové jméno Dagmar-ta jež nese světlo. Dagmar i Anna si zvykají na život v královském hradě v Ribe. S Waldemarem ji pojí hluboká manželská láska ale stejně jako její matka i ona musí nést úděl podváděné ženy. Svůj život zasvětí dánskému lidu v pomoci nejchudším a nemocným. Dánsko, drsná ale neobyčejně krásná země se jí stává milovaným domovem. Umírá velmi mladá ale legenda o královně Dagmar žije sedm set let do dnešních dnů.

Výrobce Petrklíč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském akční ceny - Levné Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském stojí 232 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Soňa Sirotková: Markéta Přemyslovna - Česká princezna na trůně dánském najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.