Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu

Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu

Cena produktu Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vá... není známa.

 

Popis produktu Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu: Příběh osmnáctileté dívky Beatrice Löwenströmové, která po smrti svých rodičů vyrůstá u strýce ve Stockholmu. Otec ji vychovával liberálně, strýc je naopak velmi konzervativní a Beatrici kvůli jej... > více informací


Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu - popis

nahoru

Příběh osmnáctileté dívky Beatrice Löwenströmové, která po smrti svých rodičů vyrůstá u strýce ve Stockholmu. Otec ji vychovával liberálně, strýc je naopak velmi konzervativní a Beatrici kvůli jejímu temperamentu nenávidí. Aby se Beatrice co nejdříve zbavil, souhlasí s jejím sňatkem se stárnoucím hrabětem Rosenschiöldem, který má ovšem sklony k sadismu. Beatrice po zklamáních v lásce nakonec se sňatkem souhlasí, protože doufá, že se tak osvobodí od strýce. O svatební noci ji ale hrabě znásilní, brutálně zbije, ostříhá ji vlasy a vyrazí se pobavit do nevěstince… Napínavý děj se odehrává v kulisách atraktivního společenského prostředí ve Stockholmu 19. století.

Výrobce Brána

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Poezie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu akční ceny - Levné Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Simona Ahrnstedt: Dohoda s ďáblem - Román o vášni, lásce a zlu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.