Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sedmý hřích se trestá smrtí

Sedmý hřích se trestá smrtí

Cena produktu Sedmý hřích se trestá smrtí není známa.

 

Popis produktu Sedmý hřích se trestá smrtí: Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřichem II. při jedné z jeho návštěv ve Walesu. Jindřicha její půvab okouzlil a jejich romantická láska brzy přerostla ve vášnivý, trvalý ... > více informací


Sedmý hřích se trestá smrtí - popis

nahoru

Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřichem II. při jedné z jeho návštěv ve Walesu. Jindřicha její půvab okouzlil a jejich romantická láska brzy přerostla ve vášnivý, trvalý milostný vztah. Jindřichova manžela královna Eleanor Akvitánská pozoruje vývoj událostí s rostoucí žárlivostí, ale i s obavami. Rosamund se posléze uchýlí do benediktinského kláštera Godstow nedaleko Oxfordu, kde ji král pravidelně navštěvuje speciálně vyhloubenou tajnou chodbou. Zde však začne docházet k nevysvětlitelným vraždám. Má v nich prsty královna Eleanor Akvitánská? To chce vypátrat Rosamundina přítelkyně Grace, která se tím ovšem sama vystavuje smrtelnému nebezpečí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sedmý hřích se trestá smrtí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Scifi beletrie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Sedmý hřích se trestá smrtí akční ceny - Levné Sedmý hřích se trestá smrtí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sedmý hřích se trestá smrtí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sedmý hřích se trestá smrtí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.