Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků

Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků

Cena produktu Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků není známa.

 

Popis produktu Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků: Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantin... > více informací


Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků - popis

nahoru

Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantinopole zachránit jeho syna, který je tam držen jako rukojmí. Mladý rytíř bude propuštěn výměnou za šest mimořádných dravých ptáků, bílých sokolů. Ze všeho nejdříve Vallon míří se svými společníky do Norska, pak putuje přes Grónsko a Rusko k svému cíli. Na dlouhé cestě ho provází řada výrazných postav, například sokolník se schopností porozumět divokým zvířatům nebo nebývale vzdělaný student lékařství, který s sebou tajně nese dokumenty, jež mají vést k objevení pátého evangelia. Vynikající dobrodružný příběh je napsaný svižně a s fantazií. Skvělý děj dokáže udržet čtenáře v napětí až do poslední stránky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Humor - beletrie, Detektivky.

Nejlevnější Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků akční ceny - Levné Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Robert Lyndon: Cesta sněžných ptáků najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.