Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Noční stín

Noční stín

Cena produktu Noční stín není známa.

 

Popis produktu Noční stín: Příběh zchudlé šlechtické dívky Lily se odehrává v Anglii těsně po napoleonských válkách. Lily je otcem provdána za ovdovělého sira Tristana Winthropa, jemuž má pomoci v péči o jeho tři děti. Ten ... > více informací


Noční stín - popis

nahoru

Příběh zchudlé šlechtické dívky Lily se odehrává v Anglii těsně po napoleonských válkách. Lily je otcem provdána za ovdovělého sira Tristana Winthropa, jemuž má pomoci v péči o jeho tři děti. Ten je však zavražděn a jeho dům vykraden a Lily s hrůzou seznává, že byla ženou lupiče, jemuž se jeho kumpáni krutě pomstili. Lily zcela bez prostředků hledá pomoc u manželova příbuzenstva, avšak manželův strýc ji chce zneužít a tak prchá dál, do Londýna, za bratrancem Knightem. Rozmařilého mladíka nejdříve její rozpustilé děti iritují, ale Lilyina krása mu nakonec učaruje. Lily však hledá jak chlípný strýc Aarnold, tak manželovi kumpáni, kteří nenašli v domě svůj ukrytý lup. Situace se dramatizuje a nakonec se jak Lily, tak Knight ocitají v nebezpečí života - a Lily projeví tolik odvahy a péče, že získá nejen Knightovu důvěru, ale i lásku.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Noční stín užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Noční stín akční ceny - Levné Noční stín

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Noční stín stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Noční stín najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.