Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kukla motýla

Kukla motýla

Cena produktu Kukla motýla není známa.

 

Popis produktu Kukla motýla: Složité historické linie příběhu se splétají do brilantního napínavého celku... Heather Terrellová píše svižný příběh ztraceného obrazu a třech obdivuhodných osobností: vášnivého malíře, který kvů... > více informací


Kukla motýla - popis

nahoru

Složité historické linie příběhu se splétají do brilantního napínavého celku... Heather Terrellová píše svižný příběh ztraceného obrazu a třech obdivuhodných osobností: vášnivého malíře, který kvůli obrazu ztratí svou obživu, nadšeného sběratele, který kvůli obrazu zemře a neúnavné právničky, která se odhodlá zahodit svou kariéru, jen aby obraz zachránila. Ústřední postavou příběhu je Mara Coyneová, aktivní advokátka z Manhattanu, které byl přidělen případ obhajoby jedné prestižní aukční síně před žalobou, že jeden z obrazů, pocházejícího z veřejného prodeje, byl za války ukraden nacisty. Ale stejné dovednosti, které Mara uplatňuje jako advokátka, vyvolají její podezření a ona se začne domnívat, že obžaloba by mohla být oprávněná. Mara, která je lapena do složitého bludiště právních kliček a šokujících zvratů, řeší případ, jenž ji může zajistit skvělou budoucnost nebo ji naprosto zničit. Kukla motýla je famózní román od nové, talentované a energické spisovatelky, který čtenáře provází od podzemního katolického hnutí v Holandsku sedmnáctého století, přes nevýslovné zločiny nacistů za Druhé světové války až k současnému světu umění.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kukla motýla užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Kukla motýla akční ceny - Levné Kukla motýla

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kukla motýla stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kukla motýla najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.