Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou

Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou

Cena produktu Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou není známa.

 

Popis produktu Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou: Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou Milovat, ctít a podvádět Příběh téměř vystřižený ze života, a přesto plný humoru a nadhledu. Lucy je vdaná už tak dlouho, že by oddací list měla mít naps... > více informací


Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou - popis

nahoru

Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou Milovat, ctít a podvádět Příběh téměř vystřižený ze života, a přesto plný humoru a nadhledu. Lucy je vdaná už tak dlouho, že by oddací list měla mít napsaný klínovým písmem. Když ji Jasper po osmnácti letech opustí, je ochromená hrůzou. Co si teď počne s údržbou auta a kdo bude při gruntování tahat těžký nábytek? Už ani nemluvě o věčně rebelující patnáctileté dceři Tally, která z rozpadu rodiny obviňuje právě svou matku. Nedostatek sebevědomí je dědičná záležitost. Člověk ji získá od vlastních dětí. Zatímco Tally se snaží najít ve svém rodném listu nějakou skulinu, aby se mohla přihlásit k adopci, Lucy by se chtěla smířit nejen se ztrátou životního partnera, ale také s tím, že potomstvo je na celý život, a ne jen k Vánocům. Je možné, že teenageři jsou trestem božím za to, že jsme si kdysi dopřáli trochu sexu? Tato kniha je radou, co dělat, když člověk zjistí, že před lety ztratil samou láskou hlavu. (Honem ji zase najít, než si ustavičným narážením poškodí doma nábytek.) Ale hlavně je to návod na přežití pro všechny, kdo už si uvědomili, že dokonalé manželství je jako ženský orgasmus — většina jich je jen hraných..

Výrobce Jota
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou akční ceny - Levné Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kathy Letteová: Manželství na dobu určitou najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.