Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kateřina Janouchová: Ukradené dětství

Kateřina Janouchová: Ukradené dětství

Cena produktu Kateřina Janouchová: Ukradené dětství není známa.

 

Popis produktu Kateřina Janouchová: Ukradené dětství: Jaké to je, když v deseti letech musíte opustit zemi, kde jste až dosud byli doma, a vydat se na cestu do neznáma? Na tuto otázku dává odpověď nový román Kateřiny Janouchové Ukradené dětství, líčí... > více informací


Kateřina Janouchová: Ukradené dětství - popis

nahoru

Jaké to je, když v deseti letech musíte opustit zemi, kde jste až dosud byli doma, a vydat se na cestu do neznáma? Na tuto otázku dává odpověď nový román Kateřiny Janouchové Ukradené dětství, líčící osudy autorčiny rodiny.
Po okupaci v roce 1968 začal být její otec jako kritik režimu pronásledován a vyhozen z práce. Po několika letech mu úřady dovolily odjet do zahraničí, ale vzápětí ho zbavily občanství. A tak musí malá Káťa spolu s rodiči a mladším bratříčkem odjet ze země, v níž strávila dětství, a vydat se na sever - nejprve do Dánska a později do Švédska, kde se rodina usadí natrvalo.
Pro Káťu to není vůbec snadné, musí se vyrovnat se steskem po domově, po milované babičce a po kamarádech, naučit se nový jazyk a navíc bojovat se šikanou ze strany švédských spolužáků. Postupně se však v nové zemi zabydluje. K tomu jí dopomůže i pozvání neznámé švédské rodiny, aby u ní na venkově strávila léto a poznala tak kulturu a zvyky své nové země zblízka.

Výrobce Mladá Fronta

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kateřina Janouchová: Ukradené dětství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Kateřina Janouchová: Ukradené dětství akční ceny - Levné Kateřina Janouchová: Ukradené dětství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kateřina Janouchová: Ukradené dětství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kateřina Janouchová: Ukradené dětství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.