Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život

Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život

Cena produktu Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život není známa.

 

Popis produktu Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život: Milostný román, rodinná sága i obraz bouřlivého politického klimatu ve viktoriánské době. Předestírá čtenáři skandální příběh Axie Muldoonové, dcery chudých irských vystěhovalců, která se stala ne... > více informací


Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život - popis

nahoru

Milostný román, rodinná sága i obraz bouřlivého politického klimatu ve viktoriánské době. Předestírá čtenáři skandální příběh Axie Muldoonové, dcery chudých irských vystěhovalců, která se stala neobyčejně úspěšnou porodní bábou. Živnost sice vzkvétá, ale mladá žena záhy zjistí, že správná cesta nemusí být vždy v souladu se zákony a že nelze spoléhat na muže, který říká: „Jen mi věř!“ A když se dostane do střetu s fanatickým zakladatelem Společnosti pro potírání hříchu, je nucena nasadit všechny síly i bohatství, aby zachránila sebe i svou rodinu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život akční ceny - Levné Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kate Manningová: Madam X Můj nechvalně známý život najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.