Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Julián Sánchez: Starožitník

Julián Sánchez: Starožitník

Cena produktu Julián Sánchez: Starožitník není známa.

 

Popis produktu Julián Sánchez: Starožitník: Julián Sánchez: Starožitník Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály Mysteriózní román s detektivní zápletkou vypráví příběh spisovatele Enriquea Alonsa, který jednoho dne dostane ... > více informací


Julián Sánchez: Starožitník - popis

nahoru

Julián Sánchez: Starožitník Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály Mysteriózní román s detektivní zápletkou vypráví příběh spisovatele Enriquea Alonsa, který jednoho dne dostane dopis od svého nevlastního otce. Artur Aiguader, známý barcelonský starožitník, mu píše o existenci latinsky psaného textu z patnáctého století, jehož pravděpodobným autorem je jeden ze stavitelů barcelonské katedrály. Když je Artur zavražděn, Enrique přijíždí do Barcelony s cílem odhalit tajemství rukopisu i vraha svého nevlastního otce. Pátrání ho zavede do minulosti, kdy křesťané, židé a mystičtí kabalisté usilovali o nalezení takzvaného Božího kamene, který jim měl pomoci získat pozemskou a duchovní moc. Je možné, že je kámen ještě stále ukryt někde v Barceloně? Enrique a tajemný vrah jsou o tom přesvědčeni... ale kdo ho najde jako první?

Výrobce Jota
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Julián Sánchez: Starožitník užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Julián Sánchez: Starožitník akční ceny - Levné Julián Sánchez: Starožitník

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Julián Sánchez: Starožitník stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Julián Sánchez: Starožitník najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.