Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jasutaka Cucui: Peklo

Jasutaka Cucui: Peklo

Cena produktu Jasutaka Cucui: Peklo není známa.

 

Popis produktu Jasutaka Cucui: Peklo: Jasutaka Cucui: Peklo Jasutaka Cucui: Peklo Světová knihovna o Překlad Anna Křivánková o 1. vydání o Váz., cca 232 str. o Cena: 249,- ooo Poslední, na co si sedmapadesátiletý Takeši pamatuje, že t... > více informací


Jasutaka Cucui: Peklo - popis

nahoru

Jasutaka Cucui: Peklo Jasutaka Cucui: Peklo Světová knihovna o Překlad Anna Křivánková o 1. vydání o Váz., cca 232 str. o Cena: 249,- ooo Poslední, na co si sedmapadesátiletý Takeši pamatuje, že tuhle nehodu vážně nezavinil on. Když se probral, seděl v baru, najednou už nebyl mrzák na jednu nohu, mohl chodit bez námahy a bez kulhání. Je to příjemné místo, jsou tu lidé, které zná, třeba Izumi, kolega z práce, který před pěti lety… Před pěti lety? Ano, před pěti lety zahynul při leteckém neštěstí. A u tamtoho stolu je jeho kamarád z dětství Júzó, o kterém se říkalo, že se přidal k jakuze a byl zabit při pouličním incidentu. A támhle sedí Sasaki, který společně se svou ženou umrzl v parku. Podle autora je peklo místo, kde tři dny trvají déle než deset let, kde si lidé dokážou číst myšlenky navzájem a zkoumat potlačené vzpomínky a závislosti. Život po životě v tomto románu zahrnuje prvky hororu, filosofické eseje, detektivky, sci-fi, psychologického románu, surrealistické prózy, cokoli budete chtít. Cucui je mistr vyprávění: jednoduchého, průzračného jako voda, ale takového, při kterém vám bude přebíhat mráz po zádech. S kým byste se po smrti chtěli setkat? A komu byste se chtěli určitě vyhnout? Stačí si vybrat… ooo Jasutaka Cucui (1934) je autorem 35 románů a 55 povídkových souborů. Nositel Tanizakiho a Kawabatovy ceny i francouzského řádu rytíře umění a literatury. Japonský "guru metafikce" se v posledních letech věnuje žánru cyber fiction.

Výrobce Odeon
Druh Ze současnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jasutaka Cucui: Peklo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Jasutaka Cucui: Peklo akční ceny - Levné Jasutaka Cucui: Peklo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jasutaka Cucui: Peklo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jasutaka Cucui: Peklo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.