Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jak si najít partnera - Josef Josefík

Jak si najít partnera - Josef Josefík

Cena produktu Jak si najít partnera - Josef Josefík není známa.

 

Popis produktu Jak si najít partnera - Josef Josefík: Josef Josefík: Jak si najít partnera Taháky pro dospělé Taháky pro dospělé. Láska je krásná, opojná, povznášející, ale i nelogická, rozmarná a někdy ničivá. Hlavně je ale neuchopitelná a dostavuje... > více informací


Jak si najít partnera - Josef Josefík - popis

nahoru

Josef Josefík: Jak si najít partnera Taháky pro dospělé Taháky pro dospělé. Láska je krásná, opojná, povznášející, ale i nelogická, rozmarná a někdy ničivá. Hlavně je ale neuchopitelná a dostavuje se a odchází podle svých vlastních nejasných pravidel. Není podmínkou uchování druhu ani rodu - někdy je spíše příčinou jejich zániku. Krajinou, kde se láska potuluje, jsou mezilidské a zvláště partnerské vztahy - neznamená to ale, že se s ní nutně musíme setkat. "Zamilovat se" a "milovat" není totéž - takových paradoxů je však území lásky plné. A platí na něm jako všude jinde: náhoda přeje připraveným!

Výrobce Fortuna Libri
Druh Humorné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak si najít partnera - Josef Josefík užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Detektivky, Humor - beletrie.

Nejlevnější Jak si najít partnera - Josef Josefík akční ceny - Levné Jak si najít partnera - Josef Josefík

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak si najít partnera - Josef Josefík stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak si najít partnera - Josef Josefík najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.