Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého

Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého

Cena:

215

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého: Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého Jeden z nejangažovanějších a nejznámějších autorových románů vznikl jako odezva na politické události v Evropě třicátých let, jako obžaloba nacistického ... > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého - popis

nahoru

Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého Jeden z nejangažovanějších a nejznámějších autorových románů vznikl jako odezva na politické události v Evropě třicátých let, jako obžaloba nacistického totalitního režimu v Německu. Pranýřuje v něm fašismus ve všech jeho projevech a současně nastavuje pravdivé zrcadlo i tehdejším západoevropským vládám a jejich farizejskému jednání. Děj nás zavádí do autorovi dobře známého prostředí německých emigrantů, kteří byli nuceni opustit své domovy a nevěří, že se ještě někdy vrátí zpátky. Jedním dechem sledujeme pohnuté osudy nedostudovaného medika Ludvíka Kerna a jeho velké lásky, židovské dívky Ruth, kteří jsou pro svůj rasový původ štváni napříč Evropou, dále příběh levicového poslance Josefa Steinera, jeho ženy Marie a ostatních běženců, kteří zalidňují onu dramatickou scénu, již vytvořily samy dějiny v předvečer druhé světové války.

Výrobce Ikar
Druh Ze současnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Literatura česká, Poezie.

Nejlevnější Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého akční ceny - Levné Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého stojí 215 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Erich Maria Remarque: Miluj bližního svého najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.


;