Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Dědictví v Chapagni

Dědictví v Chapagni

Cena produktu Dědictví v Chapagni není známa.

 

Popis produktu Dědictví v Chapagni: Clementine celý život pečovala o zahořklého a hrubého otce a starala se o dům, vinici, o výrobu vína. Po otcově smrti je přesvědčena, že je právoplatnou dědičkou domu i vinice, které po generace p... > více informací


Dědictví v Chapagni - popis

nahoru

Clementine celý život pečovala o zahořklého a hrubého otce a starala se o dům, vinici, o výrobu vína. Po otcově smrti je přesvědčena, že je právoplatnou dědičkou domu i vinice, které po generace patřily její rodině. Z poslední vůle se však dozvídá, že se o majetek musí podělit s nevlastní sestrou, kterou dvacet let neviděla, a s další sestrou, o které dosud neměla tušení. A tak vinice svede dohromady tři sestry, které nemají zdánlivě téměř nic společného. Autorka románu s břitkým vtipem a nadhledem předestírá vzájemné soupeření tří dospělých žen uprostřed svěží krajiny Champagne a odhaluje skrytá a nepominutelná pouta sesterských vztahů. Z angl. orig. House of Daughters přel. Šárka Dvořáková.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dědictví v Chapagni užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Dědictví v Chapagni akční ceny - Levné Dědictví v Chapagni

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dědictví v Chapagni stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dědictví v Chapagni najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.