Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Danielle Steelová: Únos

Danielle Steelová: Únos

Cena produktu Danielle Steelová: Únos není známa.

 

Popis produktu Danielle Steelová: Únos: Danielle Steelová: Únos Co může být v životě matky strašnějšího než smrt či únos dítěte? Marielle potká obojí. První tragédii zažije jako mladá a nezkušená žena, její stejně mladý manžel jí navíc ... > více informací


Danielle Steelová: Únos - popis

nahoru

Danielle Steelová: Únos Co může být v životě matky strašnějšího než smrt či únos dítěte? Marielle potká obojí. První tragédii zažije jako mladá a nezkušená žena, její stejně mladý manžel jí navíc přičítá vinu za smrt dítěte. Bolest a výčitky podlomí Mariellino zdraví, a tak je nucena strávit víc než dva roky na psychiatrické klinice. Po ukončení léčby se snaží začít nový život, na jiném místě a s jiným partnerem. Když už se zdá, že ji po boku staršího, laskavého a chápajícího manžela čeká spokojený život, unesou malého Teddyho, smysl její existence.

Výrobce Ikar
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Danielle Steelová: Únos užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Detektivky, Humor - beletrie.

Nejlevnější Danielle Steelová: Únos akční ceny - Levné Danielle Steelová: Únos

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Danielle Steelová: Únos stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Danielle Steelová: Únos najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.