Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Chufo Lloréns: Dám ti tu zem

Chufo Lloréns: Dám ti tu zem

Cena produktu Chufo Lloréns: Dám ti tu zem není známa.

 

Popis produktu Chufo Lloréns: Dám ti tu zem: Chufo Lloréns: Dám ti tu zem Láska, ctižádost, vášeň, nenávist… Úchvatný román španělského autora se odehrává v jedenáctém století, kdy se rodila moderní Barcelona. Martímu Barbanymu, který odešel... > více informací


Chufo Lloréns: Dám ti tu zem - popis

nahoru

Chufo Lloréns: Dám ti tu zem Láska, ctižádost, vášeň, nenávist… Úchvatný román španělského autora se odehrává v jedenáctém století, kdy se rodila moderní Barcelona. Martímu Barbanymu, který odešel z chudého prostředí, je právě devatenáct let, když tam vstupuje městskou bránou. Je oslněný vším, co vidí, ale díky svým lidským i obchodním schopnostem se časem stane jedním z nejmocnějších a nejbohatších obyvatel. Na nelehké cestě k získání občanství ho čekají dramatické prožitky, ale získává také lásku a svým podílem na rozkvětu města přináší nové naděje. S jeho životním příběhem se prolíná vztah Ramóna Berenguera II. s Almodis z Marky, kterou barcelonský hrabě unesl s odhodláním svést nelehký zápas o manželství z lásky.

Výrobce Knižní Klub
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Chufo Lloréns: Dám ti tu zem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Chufo Lloréns: Dám ti tu zem akční ceny - Levné Chufo Lloréns: Dám ti tu zem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Chufo Lloréns: Dám ti tu zem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Chufo Lloréns: Dám ti tu zem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.