Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Černohnědé mraky

Černohnědé mraky

Cena produktu Černohnědé mraky není známa.

 

Popis produktu Černohnědé mraky: Černohnědé mraky - František Hoffmann Postavy této knihy nejsou tak docela vymyšleny. Zcela určitě se podobají lidem, kteří žili na tomto světě v jiné době. Budete mít pravdu, když si mnohá jména ... > více informací


Černohnědé mraky - popis

nahoru

Černohnědé mraky - František Hoffmann Postavy této knihy nejsou tak docela vymyšleny. Zcela určitě se podobají lidem, kteří žili na tomto světě v jiné době. Budete mít pravdu, když si mnohá jména opravíte. Nešlo mi však o pokus životopisný, ale především o ukázku krásy lidského života, jeho ceny, důstojnosti, skutečné lásky srdce a bohužel i degradaci lidství, jeho bezcennosti z pohledu totální moci, pošlapání lidské důstojnosti a pokřivení lásky k bližnímu i své vlasti. To vše se dělo, děje a dít bude, dokud se svět neodprostí od lhostejnosti a slepoty.

Druh Válečné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Černohnědé mraky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Poezie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Černohnědé mraky akční ceny - Levné Černohnědé mraky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Černohnědé mraky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Černohnědé mraky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.