Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Cena:

159

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru: Ian MacGregor, hrabě z Balfouru stojí před nelehkou volbou. Dá přednost sňatku z rozumu, nebo zvolí sňatek z lásky? Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donu... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
doprava zdarma
Skladem

Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru - popis

nahoru

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru stojí před nelehkou volbou. Dá přednost sňatku z rozumu, nebo zvolí sňatek z lásky?

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donucen provozovat své panství ve Skotsku jako hotel, kam se na léto sjíždějí bohatí angličtí snobi. Příjmy sice vystačí na podporu celého klanu, ale bohužel se již nedostává na ostatní výdaje.
Ve snaze zachovat rodinný majetek se musí Ian oženit s bohatou anglickou dědičkou. Jako vhodná partie se jeví Genie Danielsová, které může výměnou za tučné věno nabídnout hraběcí titul.
Spolu s budoucí nevěstou a početným příbuzenstvem, přijíždí na panství i Geniina nemajetná sestřenice Augusta. Když Ian začne přemýšlet nad strategií, jak svou nevěstu zaujmout, zjišťuje, že mnohem více v něm vzbuzuje zájem Augusta. Ovšem nic z toho nemůže otřást jeho přesvědčením o správnosti své volby – o ruku požádá bohatou Genii…
Netrvá však dlouho a Ianovo pevné přesvědčení začíná mít trhliny. Nejen, že si s Augustou rozumí mnohem více, než se svou budoucí nevěstou, ale navíc si ho dívka dokáže podmanit svým bystrým rozumem, láskou ke Skotsku a neuvěřitelně krásnýma očima. I přesto, že Augusta k sobě přitahuje jednu katastrofu za druhou, beznadějně propadá jejím půvabům.
Jenže navzdory všemu musí Ian především myslet na záchranu rodinného jmění…

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Humor - beletrie nebo Detektivky, Scifi beletrie, Poezie.

Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru akční ceny - Levné Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru stojí 159 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.