Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Cena produktu Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru není známa.

 

Popis produktu Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru: Ian MacGregor, hrabě z Balfouru stojí před nelehkou volbou. Dá přednost sňatku z rozumu, nebo zvolí sňatek z lásky? Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donu... > více informací


Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru - popis

nahoru

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru stojí před nelehkou volbou. Dá přednost sňatku z rozumu, nebo zvolí sňatek z lásky?

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donucen provozovat své panství ve Skotsku jako hotel, kam se na léto sjíždějí bohatí angličtí snobi. Příjmy sice vystačí na podporu celého klanu, ale bohužel se již nedostává na ostatní výdaje.
Ve snaze zachovat rodinný majetek se musí Ian oženit s bohatou anglickou dědičkou. Jako vhodná partie se jeví Genie Danielsová, které může výměnou za tučné věno nabídnout hraběcí titul.
Spolu s budoucí nevěstou a početným příbuzenstvem, přijíždí na panství i Geniina nemajetná sestřenice Augusta. Když Ian začne přemýšlet nad strategií, jak svou nevěstu zaujmout, zjišťuje, že mnohem více v něm vzbuzuje zájem Augusta. Ovšem nic z toho nemůže otřást jeho přesvědčením o správnosti své volby – o ruku požádá bohatou Genii…
Netrvá však dlouho a Ianovo pevné přesvědčení začíná mít trhliny. Nejen, že si s Augustou rozumí mnohem více, než se svou budoucí nevěstou, ale navíc si ho dívka dokáže podmanit svým bystrým rozumem, láskou ke Skotsku a neuvěřitelně krásnýma očima. I přesto, že Augusta k sobě přitahuje jednu katastrofu za druhou, beznadějně propadá jejím půvabům.
Jenže navzdory všemu musí Ian především myslet na záchranu rodinného jmění…

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Poezie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru akční ceny - Levné Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Burrowes Grace: Hrabě z Balfouru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.