Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Bludiště seznamů: Umberto Eco

Bludiště seznamů: Umberto Eco

Cena produktu Bludiště seznamů: Umberto Eco není známa.

 

Popis produktu Bludiště seznamů: Umberto Eco: Bludiště seznamů: Eco, Umberto V historii západní kultury se často objevují sklony k enumerativnímu hromadění informací, ať už se jedná o seznamy svatých, výčty bájných zvířat či léčivých rostlin ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bludiště seznamů: Umberto Eco - popis

nahoru

Bludiště seznamů: Eco, Umberto V historii západní kultury se často objevují sklony k enumerativnímu hromadění informací, ať už se jedná o seznamy svatých, výčty bájných zvířat či léčivých rostlin a popisy králem vlastněných pokladů. Závrať nad seznamy může být omamující jak pro čtenáře, tak pro autory. Poetika seznamů se objevuje napříč v celé historii literatury.Mezi autory, kteří výčty ve svých dílech používali, se řadí Homér, Joyce, Dickens a Kipling, jakož i autoři moderní či postmoderní, jako například Whitman, Pynchon či Calvino. Umberto Eco pojednává o fenoménu seznamů z literárně-vědného i historického hlediska a jednotlivé ukázkové výčty dokládá bohatým obrazovým doprovodem.

Výrobce Argo
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bludiště seznamů: Umberto Eco užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Poezie, Ostatní beletrie.

Nejlevnější Bludiště seznamů: Umberto Eco akční ceny - Levné Bludiště seznamů: Umberto Eco

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bludiště seznamů: Umberto Eco stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bludiště seznamů: Umberto Eco najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.