Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Cena produktu Barbara Cartland: Hlavolam lásky není známa.

 

Popis produktu Barbara Cartland: Hlavolam lásky: Prvotina Barbary Cartland. Pařížské jaro, plné příslibů, uvítá osmnáctiletou Monu na prahu života. Přímo z kláštera, kde byla vychována, odjíždí do Londýna, kde ocitne přímo ve víru nejbohatší ... > více informací


Barbara Cartland: Hlavolam lásky - popis

nahoru

Prvotina Barbary Cartland.

Pařížské jaro, plné příslibů, uvítá osmnáctiletou Monu na prahu života. Přímo z kláštera, kde byla vychována, odjíždí do Londýna, kde ocitne přímo ve víru nejbohatší a nejzábavnější společnosti. Její falešné pozlátko ji však brzy unaví, a tak se provdá za spolehlivého, hodného Petera. Jaké je však její zděšení, když zjistí, že Alec, jeho protřelý bratr, je právě tím mužem, s nímž prožila neuvěřitelnou noc. Toto krátké dobrodružství jí však stále nedává spát. A síla bouřlivých emocí překvapí i ji samotnou. Dokáže mladá dívka odolat obtížím a pokušení zkušeného svůdce i vlastní nově nabyté svobody? Zdá se, že Monu její krása a vtip vede pouze do neštěstí. Ve sporu mezi rozumem a citem, mezi hříchem a nevinností, dojde k dramatickému konfliktu plnému překvapivých zvratů, během nichž Mona postupně rozluští tajemství svého srdce. Ale autorka Barbara Cartland je mistryní happyendů, takže se na šťastný konec můžete těšit i tentokrát. Ale pozor: Svatba to tentokrát není!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbara Cartland: Hlavolam lásky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Scifi beletrie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Barbara Cartland: Hlavolam lásky akční ceny - Levné Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Barbara Cartland: Hlavolam lásky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Barbara Cartland: Hlavolam lásky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.