Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Alena Čálková: Jak potrestat školníka

Alena Čálková: Jak potrestat školníka

Cena produktu Alena Čálková: Jak potrestat školníka není známa.

 

Popis produktu Alena Čálková: Jak potrestat školníka: Alena Čálková: Jak potrestat školníka Kniha Jak potrestat školníka je v pořadí již třetím románem Aleny Čálkové. I v něm oblíbená autorka využívá své schopnosti psát o vážných věcech s humorem, na... > více informací


Alena Čálková: Jak potrestat školníka - popis

nahoru

Alena Čálková: Jak potrestat školníka Kniha Jak potrestat školníka je v pořadí již třetím románem Aleny Čálkové. I v něm oblíbená autorka využívá své schopnosti psát o vážných věcech s humorem, nadsázkou, napětím a pochopením. Zamilovaný školník, který je schopen vyznat svou lásku doslova před celým národem, je už jen další kapkou k tomu, aby učitelka Lída začala propadat zoufalství. A vše to začalo úplně nevinně – malou lží o začarovaném dědovi Frantovi, pomocí které chtěla svým třem vnukům zachránit iluzi dědy jako nezdolného hrdiny a mužského idolu. Manželské rozepře s Frantou ještě prohloubí nalezení lázeňského poukazu, díky němuž Lída začne na scéně větřit milenku. A aby toho nebylo na jednu milou kantorku málo, do hry vstoupí dceřina tchyně Boženka, která coby slepá a panovačná babka rozpoutá ten pravý komický kolotoč a důkladně zamotá život celé rodině.

Výrobce Beta
Druh Humorné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alena Čálková: Jak potrestat školníka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Detektivky, Humor - beletrie.

Nejlevnější Alena Čálková: Jak potrestat školníka akční ceny - Levné Alena Čálková: Jak potrestat školníka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Alena Čálková: Jak potrestat školníka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Alena Čálková: Jak potrestat školníka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.