Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Agatha Christie: Temný cypřiš

Agatha Christie: Temný cypřiš

Cena produktu Agatha Christie: Temný cypřiš není známa.

 

Popis produktu Agatha Christie: Temný cypřiš: Agatha Christie: Temný cypřiš "Včas pamatujete na svou závěť," mohla by Agatha Christie vzkázat všem čtenářům. Paní Laura Welmanová, velmi bohatá a velmi nemocná žena, náhle zemřela. O tom, kdo bu... > více informací


Agatha Christie: Temný cypřiš - popis

nahoru

Agatha Christie: Temný cypřiš "Včas pamatujete na svou závěť," mohla by Agatha Christie vzkázat všem čtenářům. Paní Laura Welmanová, velmi bohatá a velmi nemocná žena, náhle zemřela. O tom, kdo bude jejím dědicem, nebylo zdánlivě pochybností, vždyť neměla bližší příbuzné než půvabnou neteř Elinor. Skutečně však nechtěla odkázat své jmění nikomu jinému? Neměla být dědičkou třeba její oblíbenkyně Mary Gerrardová? Další smrt upozorní nejen na problém dědictví, ale i na bouři lidských osudů a vztahů, z nichž některé mají kořeny hluboko v minulosti. Elinor je obviněna z vraždy a všechno nasvědčuje tomu, že zabila i svou tetu. Jen jediný člověk nevěří v její vinu a povolá Hercula Poirota. Zkušený detektiv zvolí zvláštní metodu. Tentokrát mu není vodítkem pravda, ale lež. Co způsobuje, že lidé lžou? Co lze z jejich lží odvodit? Proč lžou i nevinní? Jakmile zná odpověď na tyto otázky, není pro něho těžké odhalit vraha.

Výrobce Knižní Klub
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Agatha Christie: Temný cypřiš užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Detektivky, Literatura česká, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Agatha Christie: Temný cypřiš akční ceny - Levné Agatha Christie: Temný cypřiš

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Agatha Christie: Temný cypřiš stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Agatha Christie: Temný cypřiš najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.