Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda

Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda

Cena produktu Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda není známa.

 

Popis produktu Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda: Skutečné jméno známé sopranistky Lottie je lady Charlotte. Nikdo neví, že žije dvojí život. Ve dne je obyčejnou plachou Charlotte, sestrou hraběte Hughese, který se ji snaží provdat. Zatímco v noc... > více informací


Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda - popis

nahoru

Skutečné jméno známé sopranistky Lottie je lady Charlotte. Nikdo neví, že žije dvojí život. Ve dne je obyčejnou plachou Charlotte, sestrou hraběte Hughese, který se ji snaží provdat. Zatímco v noci se mění v opojnou, přitažlivou tajemnou Lottie, která přivádí většinu mužů k šílenství. Avšak jediný muž, po němž Charlotte touží, je Colin Ramsey, vévoda z Newarku. Riskoval by svou pověst kvůli zpěvačce, kdyby se mu ze svých citů vyznala? Vévoda z Newarku se do Lottie na první pohled zamiloval a od té doby nevynechal žádné její představení. Po třech letech se konečně odhodlal a zeptal se, zda by se nestala jeho milenkou. Jenže Lottie – lady Charlotte – má pro něj jiný návrh: chce, aby si ji vévoda vzal za manželku.
Záhy Colin zjistí, že Charlotte někdo v divadle ohrožuje. A důvodem je vzácný, nikdy nevydaný rukopis od Georga Friedricha Händela, který Charlotte vlastní. Společně vymyslí plán, jak zloděje lapit při činu. Tváří v tvář nebezpečí si oba brzy uvědomí, že jejich láska je skutečná a silná.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Scifi beletrie, Poezie, Humor - beletrie.

Nejlevnější Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda akční ceny - Levné Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Adele Ashworth: Zamilovaný vévoda najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.