Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Absolutní zbraň

Absolutní zbraň

Cena produktu Absolutní zbraň není známa.

 

Popis produktu Absolutní zbraň: Absolutní zbraň - Chris Ryan Nick Scott byl v první válce v Perském zálivu jako voják britské jednotky SAS. Padl do zajetí,přežil mučení. Z války se vrátil jako psychicky zlomený člověk.Jeho dcera... > více informací


Absolutní zbraň - popis

nahoru

Absolutní zbraň - Chris Ryan Nick Scott byl v první válce v Perském zálivu jako voják britské jednotky SAS. Padl do zajetí,přežil mučení. Z války se vrátil jako psychicky zlomený člověk.Jeho dcera Sára je půvabná mladá odbornice na fyziku, která pracuje na odhalení jednohoz velkých vědeckých tajemství posledního staletí. Sára náhle zmizí. Její přítel JedBradley, jeden z nejlepších mladých vojáků SAS, je v předvečer války v Iráku vysazen zanepřátelskými liniemi, aby zjistil pravdu o zbraních hromadného ničení režimu SaddámaHusajna.Nick a Jed se neplánovaně stanou aktéry celosvětového boje o moc. Cestu domů z válkouzmítaného Iráku, ve kterém se hroutí autoritářský režim, si musejí tvrdě vybojovat.Oba usilovně hledají ženu, kterou milují, a odhalují přitom tajemství nejmocnější zbraněna světě.

Druh Válečné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Absolutní zbraň užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Scifi beletrie, Humor - beletrie, Detektivky.

Nejlevnější Absolutní zbraň akční ceny - Levné Absolutní zbraň

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Absolutní zbraň stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Absolutní zbraň najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Romány.